Anti Slip

 Anname antiSLIP System® libedusekaitsele kodustes märgruumides pikima garantii Eestis - 5 aastat!*

Telli TASUTA NÕUSTAMINE ja PROOVITÖÖ, anname spetsialisti hinnangu ja selgitame lahendusi. 


Unikaalne antiSLIP System® on kõige tõhusam ja kauakestvam libisemisvastane kaitse libedatele märgadele põrandatele. Töötlus sobib keraamilistele, looduslikele ja muudele kiviplaatidele. Teiste põrandakatete ning garantiitingimuste kohta saab lugeda siit.

Iga kuu vajab Eestis kukkumiste tõttu ravi umbes 4000 inimest. Enam kui kolmandikul juhtumitest on olnud põhjuseks libe põrand või põrandal olnud takistus. Liiga paljude jaoks on tagajärjed väga kurvad. Enim ohustatud on lapsed ja vanemad inimesed ning sellistel põrandatel töötavad inimesed. Hoolitsege, et põrand oleks mittelibisev enne kui on liiga hilja.

antiSLIP System® lahendusega tõuseb põranda hõõrdetegur märgatavalt, samas säilib põranda esialgne välimus. 

Libeduskaitset võib saavutada mitmel viisil: pinda mehaaniliselt karestades, kasutades libisemist takistavaid teipe või töödeldes antiSLIP System®-iga. 
Plaatide karestamine sobib väga piiratud kohtadesse ja on komplitseeritud. 
Teipidel on väga palju kasutusvõimalusi, ent teatud kohtadesse neid ei soovita. Näiteks koduste märgruumide põrandal on need mõnevõrra ohtlikud kuna katmata pind on endise libedusega ja uinutab eeskätt laste tähelepanu.

antiSLIP System® tagab aastatepikkuse turvalise kasutuse ning on ajaühikus tehtava kulutusena soodsaim pinnatöötlusmeetodil toimiv lahendus turul.

antiSLIP System eelised:

  • Efektiivne vähemalt 3-5 aastat (ei ole kiiresti kuluv kaitsekiht)
  • Võimalik kasutada nii sise- kui välispindadel
  • Töödeldud pinnal suureneb hõõrdetegur 
  • Peale kandes saavutab soovitud efekti mõne minutiga
  • Nähtamatu, ei kahjusta põrandamaterjali
  • Hooldatakse nii nagu tavalist samasugust põrandat
  • Töödeldud pind on happe-, kloori- ja soolakindel
  • Aine on biolagunev
  • Suletud pooridega pind pärsib bakterite kasvu
  • Ülemaailmselt testitud

Garantii 5 aastat antakse Ideia OÜ volitatud kogemustega teenuse osutaja poolt kodustes sisetingimustes teostatud paigaldusteenusele. Ise teostatud paigalduse puhul kehtivad sellegipoolest kõik ülaltoodud eelised.

Kuidas antiSLIP System® toimib?

Töötlemata pind: Kõikidel pindadel esinevad väga väikesed poorid, mistõttu pinnale jääb vesi kauemaks ja tekib vesiliu oht.


Töödeldud kuiv pind: Teostades 3-astmelise töötluse kinnitub antiSLIP System kivipinna pooridesse.Töödeldud märg pind: antiSLIP System reageerib hetkeliselt niiskusele kerkides veidi pooridest välja. Selle tulemusena tekkinud kõrge hõõrdetegur hoiab ära vesiliu ja libastumise.
________________________________________________________________

Siit saab näha kuidas töötlus tehakse (TV3 Nurgakivi 9. märts 2012), esimene saatelõik

Vaadake allolevast videost mida räägib sisearhitekt Aet Piel libedatest suurtest kiviplaatidest ja lahendusest probleemile. 


Informatiivne tekst on pärit www.antislip.ee kodulehelt